powrót
V Aukcja Promocyjna!
Rynek Sztuki i Agnieszka Borkowska
Rynek Sztuki organizuje V Aukcję Promocyjną młodych absolwentów łódzkiej ASP.
Zgłoszenia (zdjęcia prac wraz z dokładnym opisem) na V Aukcję Promocyjną należy wysyłać na adres: aukcjapromocyjna4@gmail.com do dnia 21.10.2007.
Prace przyjmowane będą w Rynku Sztuki (ul.Wschodnia 69) w dniach 29 i 30.10.2007. Aukcja odbędzie się 17.11.2007.
Prace na Aukcję Promocyjną mogą zgłaszać osoby, które ukończyły Akademię Sztuk Pięknych im.Władysława Strzemińskiego w Łodzi po 2001 r. Do aukcji można zgłosić trzy prace.
Proszę przysyłać zdjęcia dobrej jakości (potrzebne są do zamieszczenia oferty na stronie internetowej).
Prace należy opisać dokładnie według wzoru:
Nazwisko i imię, rok urodzenia, tytuł pracy, rok powstania, miejsce sygnowania (miejsce w którym praca jest podpisana np.lewy dolny róg lub na odwrociu), technika (np.olej na płótnie, akryl na tekturze, akwaforta i akwatinta), wymiary pracy (wysokość x szerokość).
Prace źle opisane nie będą przyjmowane na aukcję.
Agnieszka Borkowska
tel: 665 750 900