nasza galeria
artysci
sztuka w Lodzi
architektura
linki
kontakt


pagerank


PARTNERZY

archiwum

Wyszukaj z Google

 

O I Wystawie Członkowskiej Stowarzyszenia Sztuka i Dokumentacja
Wystawa miała pokazać aktualną aktywność członków stowarzyszenia. To przecież te indywidualności tworzą całość. Ale taka całość nie jest po prostu sumą części. Ma swoją specyfikę, a także własną siłę i dynamikę. Wystawa pokazała to zaskakująco dowodnie.
Czytaj więcej >>>
Nowy projekt Anki Leśniak "Zarejestrowane" w Galerii [ON]
W najnowszym projekcie Anka Leśniak zadaje pytanie na ile problem równych szans kobiet i mężczyzn w sztuce jest już rozwiązany. Czy faktycznie ilość kobiet wystawianych w galeriach sztuki znacząco się zwiększyła w ciągu trzech ostatnich dekad? Czy więcej ich wykłada na uczelniach artystycznych? Wreszcie czy one same czują, że problemy, z którymi stykały się starsze od nich artystki, dziś są już nieaktualne. Artystki biorące udział w projekcie "Zarejestrowane" to Karolina Breguła, Izabela Chamczyk, Agnieszka Chojnacka, Iwona Demko, Monika Drożyńska, Magda Komborska, Anka Leśniak, Katarzyna Majak, Kamila Mankus. Otwarcie: 16 grudnia 2011 o godz. 19.00 w Galerii [ON] w Poznaniu przy ul. Fredry 7.
Czytaj więcej >>>
I wystawa członkowska Stowarzyszenia Sztuka i Dokumentacja
Stowarzyszenie Sztuka i Dokumetacja zaprasza na I Wystawę Członkowską. Stowarzyszenie to zawiązało się w 2009 roku z inicjatywy osób organizujących Festiwal Sztuka i Dokumentacja, który ma miejsce co roku w Łodzi. 3 grudnia 2011 członkowie Stowarzyszenia - artyści i teoretycy sztuki zaprezentują swoją prace w Galerii Wschodnia w Łodzi, ul Wschodnia 29/3. Otwarcie o godz. 19.00. Wystawa czynna do 18 grudnia w godz 16-19.
Czytaj więcej >>>
Kamila Polak laureatką nagrody portalu Łódź-art
Od 4 lat portal Łódź-art przyznaje nagrodę w konkursie im. Władysława Strzemińskiego, którą jest internetowa wystawa. W tegorocznym konkursie nagroda portalu Łódź-art została przyznana Kamili Polak. Zapraszamy do oglądania wystawy artystki w naszej galerii i lektury tekstu o jej pracach.
Czytaj więcej >>>
13-go wszystko zdarzyć się może, nawet szczęście w nieszczęściu
Problemu współczesnego funkcjonowania przesądów dotyka Kamil Kuskowski w wystawie “Szczęście w nieszczęściu“. Wystawę można było obejrzeć we wrześniu i w pierwszym tygodniu października br. w Galerii Bielskiej w Bielsku-Białej i była to premierowa prezentacja tego projektu. Kuskowski wykonał z tej okazji 13 nowych prac, w tym kalendarz z wyrywanymi kartkami, w którym wszystkie 365 dni roku to 13 dzień miesiąca i jest to oczywiście piątek...
Czytaj więcej >>>
  |< << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >> >|