nasza galeria
artysci
sztuka w Lodzi
architektura
linki
kontakt


pagerank


PARTNERZY

archiwum

Wyszukaj z Google

 

DOBRO I PIĘKNO
Kultowy i łączący pokolenia łódzki bar „Anna” od grudnia tego roku (18.12.2010) stanie się miejscem przyjaznym działanom site specific. Grupa młodych artystów z Łodzi (i nie tylko) podejmie próbę wykorzystania elementów wystroju baru „Anna” do zbudowania własnej wypowiedzi wizualnej, dla której inspiracją będzie atmosfera legendarnej knajpki.zapraszamy do baru „Anna” w sobotę, 18.12.2010 o godz 18.00, ul.Tuwima 1.
Czytaj więcej >>>
Bartosz Kosowski - EDITORIAL
Sztuka ilustracji to od lat uznana dziedzina twórczości na świecie. W Polsce dopiero zdobywa uznanie. Dowodem na to może być zakwalifikowanie łódzkiego artysty Bartosza Kosowskiego do grona 200 najlepszych ilustratorów na świecie przez prestiżowe wydawnictwo Luerzer's i jego indywidualna wystawa w klubokawiarni Owoce i Warzywa, ul. Traugutta 9. Wernisaż: 2 grudnia, godz. 19. Wystawa czynna w dniach 2-17.12.2010.
Czytaj więcej >>>
POGRANICZA GRAFIKI - konferencja
Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji fotograficznej z konferencji Pogranicza grafiki, która miała miejsce w ramach projektu europejskiego The Great Book of Graphic Arts 24 listopada 2010, w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905 roku nr 52.
Czytaj więcej >>>
OŻYWIONE NEONY
Klubokawiarnia Owoce i Warzywa (Łódź, Traugutta 9) zaprasza na multidyscyplinarne wydarzenia, których wspólnym mianownikiem będzie liternictwo. Prologiem i jednocześnie lejtomotywem cyklu jest wystawa „ożywionych” neonów autorstwa Marysi Rybickiej. W trakcie trwania ekspozycji będą miały miejsce spotkania z Ryszardem Macharowskim i Krzysztofem Tyczkowskim oraz projekcja filmu Helvetica.
Czytaj więcej >>>
KASIA B. TURAJCZYK - Rozmowy z moim kosmosem na tematy różne
Rozmowy z moim kosmosem na tematy różne to wystawa, na której zostaną pokazane najnowsze prace Kasi, stanowiące kontynuacje rozpoczętych wcześniej cyklów. Artystka koncentruje się w nich na kilku aspektach. Jednym z nich jest umysł. Na cykl My Brain składają się abstrakcyjne prace, których charakterystycznym elementem są formy przypominające pajęczą sieć neuronów.Galeria Forum, Środmniejskie Forum Kultury, ul. Roosevelta 17. Wernisaż 19 listopada, godz. 19.00. Wystawa czynna do 3 grudnia, od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.
Czytaj więcej >>>
  |< << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >> >|